ମେଡିକାଲ ସର୍ଭିସ ସେଣ୍ଟରର ୪ର୍ଥ ରାଜ୍ୟ ସମ୍ମିଳନୀ

Sarbaharakranti News Dated 15.10.2023 – ଡାକ୍ତରୀ ଶିକ୍ଷା ତଥା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବାର ଘରୋଇକରଣ ଓ ବ୍ୟବସାୟୀକରଣ ବନ୍ଦ, ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ବିନା ମୂଲରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଚିକିତ୍ସା

Read more

ରାଜ୍ୟରେ କନିଷ୍ଠ ଶିକ୍ଷକ ନିୟୋଜନ ଆଉ ଏକ ଷଡଯନ୍ତ୍ର

Sarbaharakranti Dated 15.10.2023 – ରାଜ୍ୟର ୩୦ଟି ଜିଲ୍ଲାର ପ୍ରାଥମିକ ଓ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟମାନଙ୍କରେ ୨୦ହଜାର କନିଷ୍ଠ ଶିକ୍ଷକ(ଯୋଜନାଭିତ୍ତିକ) ନିୟୋଜିତ କରିବା ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ

Read more

ଶିଳ୍ପାୟନ, ବିକାଶ ଓ ପ୍ରଗତିର ଧୂଆଁବାଣ ଓ ବାସ୍ତବତା

Sarbaharakranti Dated 15.10.2023 – ୧୯୯୧ ମସିହାରେ ତତ୍କାଳୀନ କେନ୍ଦ୍ର କଂଗ୍ରେସ ସରକାର ଜଗତିକରଣ, ଉଦାରିକରଣ, ଘରୋଇକରଣ ନୀତି ଲାଗୁ କରିବା ପରେ ଶିଳ୍ପାୟନ ଓ ବିକାଶ

Read more

କେନ୍ଦ୍ର, ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଅବହେଳା ପାଇଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବା ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ

Sarbaharakranti Date 15.10.2023 – ଆମ ରାଜ୍ୟର ବହୁ ସମସ୍ୟା ଜନଜୀବନକୁ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ କରୁଥିବାବେଳେ ସାମାନ୍ୟ ଡେଙ୍ଗୁ ଜ୍ୱରର ସ୍ଥିତି ଉଦ୍‌ବେଗଜନକ । ଜନଗଣ ଭୟର ବାତାବରଣ

Read more

ଦିଲ୍ଲୀରେ ବ୍ୟାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀ ଓ ଗ୍ରାହକ ମାନଙ୍କର ବିଭିନ୍ନ ଦାବିରେ ବିକ୍ଷୋଭ ଓ କନ୍‌ଭେନ୍‌ସନ୍‌

Sarabaharakranti News Dated 15.10.2023 – ଅଲଇଣ୍ଡିଆ ବ୍ୟାଙ୍କ ଏପ୍ଲୟିଜ୍ ୟୁନିଟି ଫୋରମ୍‌ର ଆହ୍ୱାନ କ୍ରମେ ଅଗଷ୍ଟ ୪ତାରିଖରେ ବିଭିନ୍ନ ରାଷ୍ଟ୍ରାୟତ୍ତ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ କର୍ମଚାରୀ ମାନଙ୍କର ଏକ

Read more

ଗଣମାଧ୍ୟମ ଓ ସାମ୍ବାଦିକ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ପୋଲିସ ଚଢ଼ାଉ କୁ ଏସୟୁସିଆଇ (କମ୍ୟୁନିଷ୍ଟ ) ର ତୀବ୍ର ନିନ୍ଦା

Sarbaharakranti News Dated 04.10.2023 – ଅକ୍ଟୋବେର 3 ତାରିଖରେ ଏସୟୁସିଆଇ ( କମ୍ୟୁନିଷ୍ଟ ) ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ କମ୍ରେଡ ପ୍ରଭାସ ଘୋଷ ନିମ୍ନୋକ୍ତ ବିବୃତ୍ତି ଜାରି

Read more

ଜଳୁଛି ମଣିପୁର : ମୌନ କେନ୍ଦ୍ର ଓ ରାଜ୍ୟ ସରକାର

Sarbaharakranti Dated 25.08.2023 – ଭାରତର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କଣ ମଣିପୁର ରାଜ୍ୟର ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ? ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ବସି ମଧ୍ୟ ମଣିପୁରର ଏକାଧିକ ପ୍ରତିନିଧି

Read more

ଏକକ ନାଗରିକ ସଂହିତା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ୨୨ତମ ଆଇନ କମିଶନ ନିକଟରେ ଏସ୍‌ୟୁସିଆଇ(କମ୍ୟୁନିଷ୍ଟ)ର ପ୍ରତିବେଦନ

Sarbaharakranti Dated 25.08.2023 – ପ୍ରାପ୍ତେଷୁ,ସଦସ୍ୟ ସଚିବଭାରତର ଆଇନ କମିଶନ, ଲୋକନାୟକ ଭବନଖାନ ମାର୍କେଟ୍‌, ନୂଆଦିଲ୍ଲୀମହାଶୟ,ଆପଣଙ୍କ ଆହ୍ୱାନ ଅନୁଯାୟୀ ଭାରତର ସାଂପ୍ରତିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏକକ ନାଗରିକ ସଂହିତା(Uniform

Read more

ଜଙ୍ଗଲ ସଂରକ୍ଷଣ ସଂଶୋଧାନ ବିଲ-୨୦୨୩କୁ ବାତିଲ କର

Sarbaharakranti Dated 15.07.2023 – ଚୂଡାନ୍ତ ଭାବରେ ଜନବିରୋଧି ଜଙ୍ଗଲ ସଂରକ୍ଷଣ ସଂଶୋଧନ ବିଲ-୨୦୨୩ ଇତି ମଧ୍ୟରେ ଲୋକସଭାରେ ଉପସ୍ଥାପିତ ହୋଇଛି । ଜନମତର ଚାପରେ ଏହି

Read more

ଦେଶର ସାମ୍ପ୍ରତିକ ପରିସ୍ଥିତିର ପୃଷ୍ଠଭୂମିରେ ମହାନ ନେତା କମ୍ରେଡ୍ ଶିବଦାସ ଘୋଷଙ୍କ ଜନ୍ମ ଶତବର୍ଷ

Sarbaharakranti Dated 15.07.2023 – ଦେଶରେ “ଆଚ୍ଛେ ଦିନ” ଆଣିବାର ସ୍ଲୋଗାନ ଦେଇ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ପରିଚାଳିତ ବିଜେପି ଦଳ ଏକଚାଟିଆ ପୁଞ୍ଜିପତିମାନଙ୍କ ମଦଦ୍‌ରେ ୨୦୧୪

Read more